Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

EyeLiner | Ella Güzellik ve Akademi

Kalıcı Göz Makyajı ;Eye Liner şeklinde uygulanır.Kalıcı Göz Makyajında önemli olan naturel durmasıdır.Yapmış olduğumuz uygulamalar kesinlikle doğal görünüme çok yakındır.Amaç sanki doğuştan sürmeliymişcesine bir ifade vermektir.

Kalıcı Göz Makyajının inceliği veye kalınlığı kişinin isteği doğrultusunda ayarlanır.Uygulama yapılamadan önce kişiye çizilerek gösterilir.Daha sonra uygulama yapılır.

Kalıcı Göz Makyajı göz kapağının hem altına hem üstüne uygulanabilir.Kimisi tek üstüne kimisi hem alt ve hem üst göz kapağına ister .Bu tercih meselesidir.

Kalıcı Göz Makyajı uygulaması Kalıcı Makyaj da çok önemli bir uygulamadır.Kesinlikle hatayı tolere etmez.O bakımdan kesinlikle ve kesinlikle uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Kalıcı Göz Makyajı Uygulamalarımızda ağrı,acı söz konusu değildir.Uygulama önce anestezik krem ,ve damlalar kullanılır.Yapmış olduğumuz uygulamalarda ağrı olmaz.

Kalıcı Göz Makyajı yapıldıktan sonra gözlerde bir miktar kızarma olacaktır.Bu normaldir ve geçici bir durumdur.Bir kaç saati takiben kendiliğinden geçer.Gözlerde şişme olmaz.