Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

Göğüs Toparlama Tedavisi | Ella Güzellik ve Akademi

Göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında yer alıyor.

Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler; bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına sebep olur.

Robo X Genia Düşük frekanslı elektroterapi, ultrasound ve vakum fonksiyonları ile göğsünüzde zamanla meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonları ortadan kaldırır. Göğüs kaldırma, sarkık göğüsleri dikleştirme, göğüs hacmini genişletme, küçük ve düz göğüsleri belirginleştirme, çatlak görünümünü azaltma gibi birçok fonksiyona sahip olan cihaz 3 farklı teknolojiyi bünyesinde barındırır.

Ayrıca göğüsleri şekillendirirken kan akışını düzenler, izleri yok eder ve vakum işlemi yapar.  Uygulama sırasında o bölgede kan ve lenf dolaşımı artar, yeni mikro kan damarlarının oluşmasına yardım edilmiş olur.