Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

Tırnak Süsleme | Ella Güzellik ve Akademi

En az yüz bakımı kadar büyük bir önem taşıyan tırnak bakımı, en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Daha estetik ellere sahip olmanız için gerçekleştirilen nail art tırnak süsleme işlemi, son zamanlarda çok fazla dikkat çekmektedir.

Nail Art Tırnak Süsleme Uygulaması

Sadece oje kullanmaktan sıkılmış olup daha renkli ve hareketli tırnaklara sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği nail art tırnak süsleme uygulaması, bu konuda uzman kişiler tarafından gerçekleştiriliyor. Yaygın olarak kullanılan ve çok başarılı sonuçlar veren nail art tırnak süsleme sanatı, hayal gücüne göre birçok farklı şekilde uygulanabilmektedir.

Geliştirilen yeni teknikler ile artık çok daha kolay bir şekilde uygulanabilen nail art tırnak süsleme uygulamaları, günümüz moda dünyasındakini yerini korumaya devam ediyor.

Nail Art Nasıl Uygulanır?

Uygulanışı son derece basit ve pratik olan nail art tırnak süsleme işlemleri, tercihinize göre sizlere sayısız seçeneği bir arada sunmaktadır. Nail art tırnak süsleme işlemine geçilmeden evvel tırnaklara bir ön bakım yapılmakta ve tırnaklar tüm ölü derilerinden arındırılmaktadır. Bu aşama bittikten sonra tırnaklara baz oje sürülmekte ve bu da ojenin renginin daha iyi vermesini sağlamaktadır.

Nail art tırnak süsleme işleminde normal ojelerden daha farklı özellikte oje kullanılmaktadır. Kullanılan ojeler, daha kolay şekil ve desen verilmesini sağlıyor. İşlemi kolaylaştırmak adına aynı zamanda özel fırçalar ve ekipmanlar da kullanılmaktadır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra son adım olarak ise koruyu oje kullanılmasıdır. Desenler yapıldıktan sonra bir süre beklenip ojenin kuruması sağlanır.

Nail art tırnak süsleme hakkında daha detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilir ve siz de tırnaklarınız için farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.