Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

Dudak Kontürü | Ella Güzellik ve Akademi

Kalıcı Dudak Makyajı

Kalıcı Dudak Makyajı;dudakların daha simetrik ve daha düzgün görünmesi için yapılır.Dudak kenarında yaratılış itibari ile genellikle bir çizgi varmış gibi bir görüntü vardır.Ve bunu dudak kalemi ile daha belirgin hale getiririz.Bunun adı dudak kontürüdür.

Kalıcı dudak makyajında kalem le daha belirgin hale getirdiğiniz dudak çizgisinin kalıcı olanını uyguluyor.Yine bunda da önemli olan doğala yakın bir tonla çalışmak çok önemlidir.Genellikle dudak renginize yakın bir renk tonu ile uygulamayı yaparız.

Bazen istek doğrultusunda daha belirgin ve dudak renginizle ilgisi olmayan renkle yapılır.Bu isteğinize bağlıdır. Kalıcı Dudak Makyajında uyguladığımız iki yöntem var;

1)Dudak Kalemi ile yapılan kontür şeklinde ;
Dudak kontürü uygulaması dudak hatları düzenli olmayan ,belirgin olmayan yada daha net görünmesini isteyen kişilere uygulanır.

2)Dudak içi renklendirme;
Dudak içi renklendirme istediğiniz renk tonu ile uyguladığımız bir yöntemdir.Genelde tercih edilen kişinin kendi dudak renginin bira daha koyusu olmalıdır ki bu naturel durmasını sağlar. Uygulamalarımız ağrısı ve acısız bir uygulamadır.Uygulama öncesi anestezik bir krem yada spreyle dudağınızı uyuşturduktan sonra yaparız.Ağrı acı söz konusu bile değildir. Kalıcı dudak makyajı ortalama 2-5 yıl arası kalmaktadır.Kişinin cilt yapısına göre farklılık gösterir.
Uygulama uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalı ve tercihinizi çok iyi yapmalısınız.