Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

Bölgesel İncelme | Ella Güzellik ve Akademi


Robolex İle Zayıflama, Bölgesel İncelme 

Robolex cihazı ile 4 farklı etkiyi aynı seansta birleştiriyoruz.

– Kızılötesi
– Radyo frekans
– DarbeliVakum
– Ultrasound

ROBOLEX düşük kızılötesi, vakum, ultrasound ve Radyofrekans’ı  birleştiren etkin yeni dönem vücut şekillendirme cihazıdır


Kızılötesi:

Yağ dokularını sıvılaştırarak kolay yok edilmesini sağlar. Yağ dokusunun zarının geçirgenliğini değiştirir ve sıvılaşmış yağlar yağ dokusu hücreler arasındaki boşluklara taşınır. Kızılötesi cildin 5mm altında yağ dokularını çözebilir.


Radyofrekans:

Cilt altında yağ tabakasına kontrollü ısı enerjisi iletir. Isınan yağ hücreleri kolajenin üretildiği cilt altı ve yağ dokusuna etki eder. Isınan kollajen liflerinin boyu kısalarak, buna bağlı dokular sıkılaşır. Isı etkisiyle kolajen üreten fibroblast hücreleri uyarılarak yeni kolajen üretimi sağlanır. Yüzeyde ve 5mm ile 15 mm arasındaki cilt altı tabakasında drenajı aktive ederek yağların Lenfatik Sistem aracılığıyla metabolizmadan atılmasını sağlar. Ağrısız olan radyofrekans teknolojisi ile dokularda sıkılaşma ve yağ hacminde azalma olur.


Lipo UltraSound:

Ultrasound  Lipoliz (yağ parçalama)  için kullanılır. Ultrasoundun sıvının içinden geçerken yarattığı dalgalar ve basınçla oluşan mikro kabarcıklar büyüyerek yağ hücresinin kabuğunu kırar ve açılmasını sağlar. Adipozlarda büyük oranda azalma sağlar. 5 farklı güçte atış yapabilen Güçlü Ultrasound Sadece tek uygulama ile gözle görülür sonuçlar elde etme garantisi sağlar.


Vakum Terapi:

Uygulama yapılırken ritmik vakum ile bağ dokular üzerinde etkili olunur, uygulama yapılan bölgeye yoğun şekilde kan ve oksijen gitmesi sağlanır. Sürekli ve aralıklı vakum vücutda drenajı sağlar. Mikro alveollerin masaj uyarımı,sıvı değişimini hızlandırırarak, hücrelerde lipoliz oluşumunu sağlar. Ciddi oranlarda sıkılaşma selülit giderme etkisi vardır.

Bu uygulamalardan sonra tamamen parçalanıp vücuttan atılacak hale gelen yağların atımını hızlandırmak için termal lenf drenaj tulumu uygulaması yapılır.