Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
10:00-19:00

D. G.

Figen Hanım inanılmaz ilgili ve işinin ehli.Çok memnun kaldım eger cildinizi güvenli ellere bırakmak istiyorsanız mutlaka randevu alıp gidin asla pişman olmazsınız. Herşey için teşekkürler.

daha fazla oku

Ş. U.

epilasyon ve cilt bakimi icin duzenli gitmeye basladigim yer. bu kadar cabuk iyilesme beklemiyordum cok tesekkur ederim herkese tavsiye.

daha fazla oku

A. T.

Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hijyen olarak , işlem olarak çok memnun kaldım 👍 teşekkür ederim Ella ailesi 🙏😘

daha fazla oku

E. V.

İki yıldır hem tırnak hem lazer işlemi için Ella Güzellik ailesini ziyaret ediyorum.Güler yüzleri ilgi alakaları hiç değişmedi♥️

daha fazla oku

Y. D.

Tecrübeli ve işinde uzman personeli var ama en güzeli hijyene çok özen gösteriyor olmaları. Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veriyorlar.

daha fazla oku

F. T.

Son derece hijyenik temiz bir yer. Çalışanlar eğitimli ve işlerinde uzman kişiler. Merdiven altı estetik ve güzellik salonları ile karıştırmayın.

daha fazla oku

B. Ö.

Kalite profesyonellik tecrübe hepsinin kusursuz olarak toplandığı üstüne sıcacık dostlukların kurulduğu kendinizi evinizde hissettiğiniz muhteşem bir merkez.iyikilerim çok sizin için Ella güzellik. Tereddüt etmeden gidilecek tek yer.

daha fazla oku

T. C.

Çalışanları, ortam, hijyen mükemmel… Lazer epilasyonda da aldığım sonuçlardan da fazlasıyla memnun kaldım. Gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir salon.

daha fazla oku