Atakent / Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. Dicle Cad. No:27/1

Whatsapp Hattı
+90 552 246 92 34

Çalışma Saatlerimiz
09:00-19:00

D. G.

Figen Hanım inanılmaz ilgili ve işinin ehli.Çok memnun kaldım eger cildinizi güvenli ellere bırakmak istiyorsanız mutlaka randevu alıp gidin asla pişman olmazsınız. Herşey için teşekkürler.

Read More

Ş. U.

epilasyon ve cilt bakimi icin duzenli gitmeye basladigim yer. bu kadar cabuk iyilesme beklemiyordum cok tesekkur ederim herkese tavsiye.

Read More

A. T.

Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hijyen olarak , işlem olarak çok memnun kaldım 👍 teşekkür ederim Ella ailesi 🙏😘

Read More

E. V.

İki yıldır hem tırnak hem lazer işlemi için Ella Güzellik ailesini ziyaret ediyorum.Güler yüzleri ilgi alakaları hiç değişmedi♥️

Read More

Y. D.

Tecrübeli ve işinde uzman personeli var ama en güzeli hijyene çok özen gösteriyor olmaları. Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veriyorlar.

Read More

F. T.

Son derece hijyenik temiz bir yer. Çalışanlar eğitimli ve işlerinde uzman kişiler. Merdiven altı estetik ve güzellik salonları ile karıştırmayın.

Read More

B. Ö.

Kalite profesyonellik tecrübe hepsinin kusursuz olarak toplandığı üstüne sıcacık dostlukların kurulduğu kendinizi evinizde hissettiğiniz muhteşem bir merkez.iyikilerim çok sizin için Ella güzellik. Tereddüt etmeden gidilecek tek yer.

Read More

T. C.

Çalışanları, ortam, hijyen mükemmel… Lazer epilasyonda da aldığım sonuçlardan da fazlasıyla memnun kaldım. Gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir salon.

Read More