Göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonlar bayanların en çok şikayet ettiği konuların başında yer alıyor. Yapısında hiç kas olmayan tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı gibi nedenlerle eski diri ve dik görünümlerini yitirirler; bu durum estetik açıdan bayanların huzursuz olmasına ve çeşitli yöntemler aramasına sebep olur. Robo X Genia Düşük frekanslı elektroterapi, ultrasound ve vakum fonksiyonları ile göğsünüzde zamanla meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonları ortadan kaldırır. Göğüs kaldırma, sarkık göğüsleri dikleştirme, göğüs hacmini genişletme, küçük ve düz göğüsleri belirginleştirme, çatlak görünümünü azaltma gibi birçok fonksiyona sahip olan cihaz 3 farklı teknolojiyi bünyesinde barındırır. Ayrıca göğüsleri şekillendirirken kan akışını düzenler, izleri yok eder ve vakum işlemi yapar.  Uygulama sırasında o bölgede kan ve lenf dolaşımı artar, yeni mikro kan damarlarının oluşmasına yardım edilmiş olur.

Göğüs-Meme Sarkmanın Sebepleri

Göğüslerde sarkma göğüs büyüklüğü, yaş, yerçekimi ve hamilelikten kaynaklanan talihsiz bir durumdur.  Bu sebeplerin her biri göğsün gergin durmasına katkıda bulunmaktadır.  Çünkü göğüs derisi tek başına göğsü pozisyonunda tutmakla sorumludur, gevşek olması göğüslerin sarkmasına (meme ptozis olarak da bilinir) yol açacaktır.

Eğer deriniz gergin ve esnekse, göğüslerinizi yukarıda tutacaktır.  Eğer deriniz gevşek veya gerilmişse göğüslerinizin sarkmasına yol açacaktır.

Şekle sokar, lenf drenaj yapar, sıkılaştırır. Dokuları sıkılaştırır, silüeti forma sokarken bir yandan selülit, portakal kabuğu görüntüsü ve ödemi giderir.

Dokuları toparlar ve şekillendirir. Dermis üzerinde derinlemesine etkilidir, kolajen, elastik fiberler ve hyarulonik asit üretimini artırmak için fibroblastları harekete geçirir. Yeniden şekillendirme ve selülit gidermeye yardımcı olmak için sıvı drenajını artırır. Dokuların oksijen alışverişini ve lipidlerin metabolizmasını artırır.

Oksijen artırma ve cilt canlılığı 635nm kızılötesi ışınlar hücrelerin solunum zincirini etkiler ve enerji üretimini artırır. Dokunun hayati fonksiyonlarına katkıda bulunur ve sıkılaştırma, nemlendirme ve kırışıklıklara karşı etkili olması için kolajen üretimini artırır. 880 nm kızılötesi ışınlar besleyici faktörlerin çok miktarda üretilmesini sağlar ve üretilen antiinflamatuar maddeler ile dokunun yenilenme özelliğini sağlar. Bu iki akımın kombinasyonu radyo frekansın etkisini artırır ve dokulara sıkılık kazandırır.

Yapılan uygulama ile elde edilen ritmik vakum bağ dokular üzerinde etkili olur, uygulama yapılan alana yoğun miktarda kan ve oksijen gitmesi sağlanır.

Sürekli ve aralıklı vakum. Özel uygulama başlıkları sayesinde yapılan vakum masaj ciltte drenaja olanak sağlar.

5 sinerjik etki sayesinde hızlı biçimde forma girme olanağı

  • Bipolar radyo frekans
  • Aralıklı Vakum
  • Kızıl ötesi foto bio simulasyon
  • Vakum derma masaj
  • Kavitasyon

Aklınızda başka sorular mı var?

Hemen bizi yukarıdaki numaralarımızdan arayın, size bilgi verelim.

Whatsapp'dan Sorun
Whatsapp Bilgi Hattı
Powered by